Veřejná dražba - k dispozici

Administrativní budova s pozemky a garážemi v Petřvaldu u Karviné

Nejnižší podání:
1 700 000,- Kč
Dražební jistota:
250 000,- Kč
Číslo zakázky:
A17-001582
Okres:
Karviná
Obec/městská část: Petřvald. Ulice a č.p.: Ostravská 924.

Kontakt na makléře

Martin Bohoněk
tel.: 724 065 864

Detailní informace

Elektronická dražba administrativní budova se dvěma garážemi a pozemky v Petřvaldu u Karviné.

Termíny prohlídek

1. prohlídka: 19.03.2019 v 09.00 hod.
2. prohlídka: 02.04.2019 v 09.00 hod.

Technické informace

zastavěná plocha nádvoří: 732 m2
zahrada: 579 m2
Kategorie:administrativní budovy
garáže
pozemky

Přílohy

Dražební vyhláška [*.pdf, 224 kB]
Znalecký posudek [*.pdf, 474 kB]
Popis předmětu dražby:

Oceňované nemovitosti se nachází ve městě Petřvald, k.ú. Petřvald u Karviné, při ul. Ostravská. Město se nachází východním směrem od města Ostravy, ve správním území okresu Karviná. Nemovitosti se nachází ve vzdálenosti cca 8 km od centra Ostravy a cca14 km od centra Karviné.
Stavba se nachází v zástavbě rodinných domů a komerčních budov, z hlediska využití oceňované nemovitosti pro nebytové účely se jedná o polohu dobrou, s dobrým dopravním napojením, v blízkosti páteřní komunikace ul. Ostravská spojující města Ostravu a Karvinou. Stavba se nachází jihozápadním směrem od centra města Petřvald (ve vzdálenosti cca
1,5 km), kde se nachází městský úřad, pošta, policie, zdravotnické zařízení, škola, supermarket a další vybrané služby. Nejbližší stanice hromadné dopravy (autobus) je ve vzdálenosti do 100 m na ul. Ostravská.

Budova č.p. 924
Objekt je podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. V 1.PP se nachází sklepní místnosti a kotelna, v 1.NP se nachází čtyři místnosti, předsíň, koupelna, WC, kuchyňka, šatna a komora, v podkroví se nachází čtyři místnosti, tři menší místnosti, WCa chodba.
Základy stavby jsou betonové s izolací proti zemní vlhkosti, svislé obvodové konstrukce jsou zděné z cihel. Stropní konstrukce nad 1.PP jsou betonové, nad NP jsou stropy dřevěné. Střecha je kombinovaná valbová s vikýři, střešní krytina je plechová, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou vápenné, fasádní omítka je břízolitová s nátěrem, z části ve zhoršeném stavu. Vnitřní keramické obklady jsou provedeny v sociálních zařízeních. Schody jsou betonové s teracovou dlažbou. Okna jsou dřevěná dvojitá špaletová, v podkroví jsou plastová, v převážné části budovy s mřížemi. Dveře jsou náplňové, vstupní dveře jsou kovové s prosklením a mříží. Podlahy jsou dřevěné, převážně kryté PVCa keramickou dlažbou.
Oceňovaná nemovitost je napojena na inženýrské sítě a to: vodovod, elektro a plyn z řadu, kanalizace do řadu. Vytápění budovy je zajištěno plynovým kotlem s rozvody ústředního topení, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Garáže bez čp/če
Jedná se o nepodsklepenou stavbu dvou garáží na pozemcích parc.č. 597/2 a 597/3. Každá ze staveb slouží pro parkování jednoho automobilu, je jednopodlažní, bez podsklepení. Svislé konstrukce jsou zděné. Střecha pultová, podbitá OSB deskami a zpevněná ocelovými nosníky. Střešní krytina je plechová, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnější a vnitřní omítky jsou vápenné. Vrata jsou ocelová. Garáže jsou napojeny na elektro. Ke dni ocenění se stavba nachází v průměrném stavebně-technickém stavu.


Jsme jeden z největších dražebníků (nejen) realit v České republice.

Buďte v obraze! Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat o nově zařazených nabídkách a aktuálních dražbách:

* - povinné položky