Veřejná dražba - k dispozici

RD s pozemky ve Zbirohu, okr. Rokycany

Nejnižší podání:
2 390 000,- Kč
Dražební jistota:
150 000,- Kč
Číslo zakázky:
A18-001613
Okres:
Rokycany
Obec/městská část: Zbiroh. Ulice a č.p.: Muchova 191.

Kontakt na makléře

Ing. Radim Kepák
tel.: 773933488
e-mail.: aukcni@oas.cz

Detailní informace

Elektronická dražba rodinného domu s pozemky v obci Zbiroh, okres Rokycany.

Odkaz na dražební vyhlášku

Termíny prohlídek

1. prohlídka: 18.09.2018 v 12.30 hod.
2. prohlídka: 26.09.2018 v 16.00 hod.

Technické informace

zastavěná plocha a nádvoří: 287 m2
zahrada: 239 m2
Kategorie:rodinné domy

Přílohy

Dražební vyhláška [*.pdf, 225 kB]
znalecký posudek [*.pdf, 815 kB]
Předmětem ocenění je samostatně stojící částečně podsklepený dvoupodlažní rodinný dům s nízkou sedlovou střechou a standardně koncipovanou obytnou dispozici. Objekt je uzpůsoben ke dvougeneračnímu bydlení. V prvním podlaží se nachází byt o dispozici 3+1, ve druhém podlaží prostory o dispozici 4+1. Druhé podlaží není v současné době vybaveno kuchyní a v posledním období nebylo využíváno. Přízemí objektu sloužilo do současné doby spíše k rekreačním účelům. Na přízemí dále navazuje prostor garáže s dílnou a skladovými prostory (přístup ze dvora). Ve sklepě je umístěna kotelna (plynový kotel). RD je napojen na el. energii, veřejnou kanalizaci, vodovod i plyn. RD pochází původně z první poloviny 20. století, v 60. letech však cela stavba prošla zásadní přestavbou do současné podoby (nástavba, přístavba a rekonstrukce). V průběhu další životnosti zde docházelo k běžné údržbě a postupné modernizaci. Celkový stavebně technický stav RD je zachovalý, vybavení je na standardní úrovni (koupelny i kuchyně v přízemí) a údržba celé nemovitosti, včetně pozemku i veškerého příslušenství je řádná. Na pozemku se vedle RD nachází samostatná zděná garáž s vjezdem z ulice. Zahrada je oplocena, zatravněna a osazena množstvím udržovaných dřevin i keřů. V dosahu nemovitosti je dostupné veškeré plné občanské vybavení, centrum města ve vzdálenosti do 500m. Příystup k nemovitosti je zajištěny z veřejné zpevněné komunikace (ulice Muchova).

Stavebně - technický stav hlavního objektu:
Základy betonové pravděpodobně s izolacemi proti zemni vlhkosti. Obvodové nosné konstrukce i vnitřní příčky zděné. Zastřešení je nízké sedlové s plechovou krytinou a klempířskými prvky ve standardním provedení. Vnitřní i vnější omítky jsou vápenné štukové. Stropy jsou pravděpodobně dřevěné s omítnutým podhledem. Okna jsou dřevěná špaletová. Podlahy jsou betonové, v obytných prostorách převážně pokryté koberci nebo PVC (částečně dřevěné parkety). V soc. zařízení je keramická dlažba a obklad.

Dispozice budovy:
I.PP (suterén)- kotelna
I.NP- zádveří, předsíň, koupelna s WC, obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, chodba, komora, ložnice, pokoj, 2x komora/sklad (vstup ze dvora), garáž/dílna
II.NP- chodba se schodištěm, kuchyně s jídelnou, komora, koupelna, WC, obývací pokoj, 3x pokoj

Budova tvoří jednotný celek s pozemky parc. č. St. 261 a 1467/2.


Jsme jeden z největších dražebníků (nejen) realit v České republice.

Buďte v obraze! Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat o nově zařazených nabídkách a aktuálních dražbách:

* - povinné položky