Veřejná dražba - k dispozici

Rekreační areál v Městě Albrechtice, okres Bruntál

Nejnižší podání:
2 160 000,- Kč
Dražební jistota:
300 000,- Kč
Číslo zakázky:
A18-001614
Okres:
Bruntál
Obec/městská část: Město Albrechtice.
GPS souřadnice: 50°10'51.74, 17°29'03.05

Kontakt na makléře

Martin Bohoněk
tel.: 724 065 864

Detailní informace

Elektronická dražba rekreačního areálu ve Městě Albrechtice v okrese Bruntál. Areál sestává z hlavní budovy a 10 chatek.

Odkaz na dražební vyhlášku

Termíny prohlídek

1. prohlídka: 13.11.2018 v 10.00 hod.
2. prohlídka: 20.11.2018 v 10.00 hod.

Technické informace

Užitná plocha: 3973 m2
Zastavěná plocha: 1739 m2
zastavěná plocha a nádvoří: 3429 m2
ostatní plocha: 12680 m2
Kategorie:rekreační střediska

Přílohy

znalecký posudek [*.pdf, 4974 kB]
dražební vyhláška [*.pdf, 519 kB]
Ubytovací zařízení č.p. 21 je samostatně stojící, celopodsklepená, montovaná budova s celkem sedmi podlažími (1.PP a 6.NP), zastřešená sedlovou střechou, která je pokryta hliníkovými plechy. Objekt je napojen elektrickou energii, dále na vlastní zdroj pitné vody ze dvou vrtaných studní hloubky 30 m, kanalizace je svedena do vlastní ČOV, a plyn není přiveden (pouze rozvody plynu na vaření PROPAN - BUTAN).
Dále jsou předmětem znaleckého posudku dřevěné chatky typu „Poniklec“, kdy se jedná o jednopodlažní, nepodsklepené dřevěné chaty s podkrovní vestavbou. Chaty jsou samostatně stojící, zastřešené sedlovými střechami a pokryty plechovou krytinou. Do chatek je přivedena elektrická energie, jsou provedeny rozvody teplé i studené vody, rovněž i odkanalizování. Celkem je přemetem ocenění 10 typových chatek, avšak u některých je již provedena větší rekonstrukce, některé jsou v počáteční fázi rekonstrukce a zbylé jsou v původním stavu.
Dále je předmětem znaleckého posudku stavba bez č.p./č.e. na pozemku p.č. st. 7/17, v KN vedena jako garáž. Jedná se o jednopodlažní, nepodsklepený objekt, zastřešený plochou střechou, která je pokryta IPA. V objektu se rovněž nachází záložní diesel agregátový motor o výkonu 40 kW a rozvodnou elektřiny pro případný výpadek elektrického proudu.
V současné době není hotel provozován, dle sdělení při místním šetření byl provoz objektu, resp. celého rekreačního komplexu ukončen v 10/2015 a od té doby je objekt nevyužívaný. Při místním šetření bylo dále zjištěno, že většina vybavení v rekreačním objektu chybí, je nefunkční nebo značně poničená. Zejména prvky krátkodobé životnosti vykazují již značné morální opotřebení nebo v objektu zcela chybí, u prvků dlouhodobé životnosti se již také začíná projevovat patrné opotřebení.
Příslušenství objektů hlavních tvoří přístřešek, dvě vrtané studny, přípojky inženýrských sítí (vodovodní přípojky, kanalizace, kanalizační šachta, lapač tuků, ČOV, rozvody elektro, venkovní osvětlení, zpevněné plochy, opěrná zídka, venkovní schody, kovové branky a koše, kovové zábrany a jiné), dále asfaltová komunikace, asfaltové hřiště, venkovní bazény a trvalé porosty - borovice, smrky
Dlouhá Voda je malá vesnice (osada), část města Město Albrechtice v okrese Bruntál. Nachází se asi 6,5 km na západ od Města Albrechtic. Město Albrechtice leží zhruba 13 km severozápadním směrem od Krnova na řece Opavici, jejíž tok tvoří jihovýchodním směrem od města hranici s Polskem. Leží na okraji úrodné polské nížiny a otevírá vstup do osoblažského výběžku. Turistům je k dispozici velké množství ubytovacích zařízení, jsou tu krásné hotely i útulné penziony. Z občanské vybavenosti se zde nachází městský úřad, základní a mateřská škola, knihovna, lékařské ordinace, sportoviště a restaurace. V obci jsou k dispozici kompletní inženýrské sítě. Obec je obsluhována autobusovou i vlakovou dopravou.
Přístup a příjezd k nemovitosti je zcela bezproblémový, a to ze zpevněné komunikace na pozemku p.č. 736 (ostatní plocha, ostatní komunikace) a p.č. 31/1 (ostatní plocha, neplodná půda) vše ve vlastnictví České republiky s právem hospodařit s majetkem státu pro Lesy České republiky, s.p., Přemyslova 1106/19, Nový Hradec Králové, 50008 Hradec Králové.
Zákres objektů v katastrální mapě souhlasí se skutečností zjištěnou při místním šetření. Rovněž souhlasí i evidence v KN.
Dle vyhledávání adres v registru UIR-ADR je adresa oceňované nemovitosti vedena v databázi Kooperativy pojišťovny, a.s. s kódem záplavy 3 (území s vysokou pravděpodobností vzniku povodně nebo záplavy).


Jsme jeden z největších dražebníků (nejen) realit v České republice.

Buďte v obraze! Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat o nově zařazených nabídkách a aktuálních dražbách:

* - povinné položky