O nás

Vážení obchodní přátelé

Dovolte nám abychom se Vám touto krátkou cestou představili a současně prezentovali nabídku námi poskytovaných služeb.

Máme stejně jako Vy za to, že nejlepší reklamou každého podnikatele je jeho dobré jméno a zejména pak naprosto nenahraditelná osobní zkušenost s jeho přístupem, jednáním, samotnou prací a v neposlední řadě zaplacenou cenou.

Za nejdůležitější si však přesto dovolujeme považovat výčet námi prováděných činností uvedených v odkazu služby. Doufáme totiž, že Váš zájem vzbudí natolik, abychom Vám osobně mohli poskytnout bližší informace vedoucí k uzavření možného kontraktu. V takovém případě pak bude našim jediným přáním, provést práci způsobem o němž si učiníte závěr, že za své peníze, s nimiž se ostatně málokdo z nás rád loučí, bylo provedeno dílo k Vaší naprosté spokojenosti.

Historie společnosti

Ostravská aukční síň s.r.o. která působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1993, byla založena skupinou právníků, ekonomů a realitních makléřů.

Ostravská aukční síň s.r.o. působí především v oblasti prodeje věcí nemovitých, movitých eventuálně práv (včetně pohledávek) progresívnějšími formami, tj. zejména metodou veřejné dražby.

 

Těšíme se na spolupráci.

Ostravská aukční síň s.r.o.
Martin Bohoněk