Exkluzivní rodinný dům o vel 6+1 s jídelnou, Kunčičky u Bašky
PRODÁNO

Informace o nabídce

Cena:
8 700 000  nemovitost
Cena tržní:
0 
číslo zakázky:
A19-001617

Lokalita:

Region:
Moravskoslezský
Obec:
Baška
Ulice:
Kunčičky u Bašky
Č. domovní / č. orientační:
427

Kontakt

Jméno:
René Holcapfel
Telefon:
  • Popis nabídky
  • Technické informace
  • Kontaktní formulář
  • Dokumenty ke stažení

Dovolujeme si Vám nabídnou exkluzivní rodinný dům o dispozici 6+1 s jídelnou a atriem propojujícím 1. a 2. nadzemní podlaží v domě.
Dům se nachází na rovinatém pozemku v krásném prostředí na okraji obce Kunčičky u Bašky. Dům má užitnou podlahovou plochou 288 m2. Součástí domu je dvojgaráž 30,7 m2, zastřešené stání pro dvě vozidla 39 m2 a venkovní stání pro další 3-4 vozidla. Zastavěná plocha činí 173 m2. Celková plocha pozemku včetně vlastní příjezdové cesty činí 1924 m2.
Na jižní straně domu je instalována dřevěná terasa s celkovou plochou 36 m2, která nabízí klidné posezení s výhledem na okolní lesy.
Kolaudace domu proběhla v roce 2011.

V domě se nachází 5 samostatně obyvatelných pokojů, prostorný obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní (viz dispozice 1. a 2. NP) a 3 koupelny. Dům má skvělou dispozici s mnoha možnostmi variabilních způsobů řešení a rozšíření se kterými se počítalo již při výstavbě.

V domě jsou instalována okna s trojsklem, v přízemí je použito také bezpečnostní sklo Conex. Jižní a západní strana domu je osazena venkovními žaluziemi na elektropohon s DO. V domě je proveden rozvod pro audio systém, centrální vysavač, rozvody pro systém EZS, automatickou bránu před domem a video komunikaci. Dům nabízí také možnost alternativně vytápět krbovými kamny. V celém domě jsou atypické dveře výšky 220 cm z jasanové dýhy. Podlahy jsou v kombinací dlažby a kvalitní plovoucí podlahy.

Dům je napojen na vodovodní řád a kanalizaci. Na pozemku u domu je také vrtaná studna a v domě je připraven sekundární rozvod pro napojení užitkové vody z vodárny od studny. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a v obou podlažích je instalováno podlahové topení.

Rodinný dům má velmi nízké provozní náklady. Celková roční spotřeba energií pro 5-ti člennou rodinu se pohybuje okolo 11MWh (cca 32tis. Kč) (viz tabulka skutečných nákladů období 2011-2018).

Dům má výpočtem stanovenou energetickou třídu B s celkovou spotřebou 22KWh/rok (viz protokol v příloze). Skutečná spotřeba za 7 let se pohybovala na polovičních hodnotách cca 11MWh (viz tabulka skutečných nákladů 2011-2018), což odpovídá spotřebě pro pasívní dům.
Jedná se o velmi kvalitně postavený dům, který si majitelé stavěli svou stavební firmou přímo pro vlastní využití. Všechny izolace obálky domu splňuji parametry pro pasívní dům.

Terasa a výhled z domu nabízí pohled na kopce a na okolní lesy. Tato atraktivní lokalita garantuje krásné a luxusní bydlení v blízkosti Frýdku-Místku a Beskyd.

Prohlídky nemovitosti po domluvě s makléřem.

PŘI RYCHLÉM A SPOLEHLIVÉM JEDNÁNÍ SLEVA 200.000,- Kč !!!!!!

Kategorie: rodinné domy
Stav: Rezervováno
Zahrada: 1924
Užitná plocha: 288
Kontaktní formulář
Typ Název Velikost Stáhnout
934,0 KiB
191,3 KiB
117,2 KiB