Komerční prostory o výměře 103,7 m2 + 48,5 m2 v Moravské Ostravě

Informace o nabídce

Cena:
4 100 000  nemovitost
Cena tržní:
0 
číslo zakázky:
A21-000005

Lokalita:

Region:
Moravskoslezský
Obec:
Ostrava - Moravská Ostrava
Ulice:
Bozděchova
Č. domovní / č. orientační:
1848

Kontakt

Jméno:
Karin Satoriová
Telefon:
  • Popis nabídky
  • Technické informace
  • Kontaktní formulář

Nabízíme k prodeji dva komerční prostory - dvě nebytové jednotky. 

Bytová jednotka č. 4 se nachází ve 3. NP domu a má podlahovou plochu 103,7m2, jedná se o čekárnu, dvě ordinace a sociální zázemí. V roce 2000 byla provedena změna užívání jednotky na zubní ordinaci, v roce 2016 proběhla celková rekonstrukce a modernizace jednotky. Prostory  jsou vhodné jako ordinace lékaře,  vybavení není součástí prodeje. 

Bytová jednotka č. 7 má podlahovou plochu 48,5 m2 a nachází se v podkroví (4.NP) objektu občanské vybavenosti netypové zděné konstrukce. V jednotce schází sociální zázemí a WC je umístěno v mezipatře.

Objekt občanské vybavenosti se nachází v širším centru města na ulici Bozděchova nedaleko centra města. V těsné blízkosti se nachází Kulturní dům města Ostravy, Městská nemocnice, obchodní centrum Karolina, Krajský úřad a objekty k bydlení. Dům je po rekonstrukci udržovaný a v dobrém technickém stavu. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem vč. žaluzií, obvodový plášť budovy není zateplený. Dům má celkem čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží, podkroví a má sklonitou střechu. V domě není osobní výtah. Dům je napojen na IS – veřejný vodovod, plyn a vedení elektro a městskou kanalizaci. Vytápění je lokální – el.přímotopy, ohřev vody zajišťuje el.bojler.

Prostory budou uvolněny koncem února 2022.

Kategorie: komerční prostory
Stav: K dispozici
Užitná plocha: 152
Kontaktní formulář