Areál s dílenskými halami a zázemím v průmyslové zóně letiště Mošnov

Cena

Nejnižší podání:
11 886 000 
Dražební jistota:
500 000 
Druh dražby:
elektronická

Informace o nabídce

Číslo zakázky:
A21-000001
Datum dražby:
25.3.2021

Lokalita:

Region:
Moravskoslezský
Obec:
Mošnov
Ulice:
Mošnov
Č. domovní / č. orientační:
305

Kontakt

Jméno:
Martin Bohoněk
Telefon:
E-mail:
  • Popis nabídky
  • Technické informace
  • Kontaktní formulář
  • Dokumenty ke stažení

VYDRAŽENO

V atraktivní lokalitě, nedaleko přistávací plochy letiště Mošnov, nabízíme ve veřejné dobrovolné dražbě areál s dvěma oddělenými dílenskými halami, zázemím a velkou zpevněnou manipulační plochou.  Haly jsou nájemníky využívány pro opravy a údržbu motorových vozidel.
Budova je rozdělena na dva samostatné celky. První hala má dílenský prostor o rozloze 432 m2 (24 m x 18 m) a přiléhajícím prostorem skladu 108 m2 (6 m x18m) a dále novou přístavbu s administrativními prostorami (vstupní hala, kanceláře, sklady), včetně sociálního zázemí o zastavěné ploše  382,5 m2. Do prostor dílen je vjezd sekčními vraty o rozměrech 3 m šířky x 4,2 metru výšky. V prostorách dílny jsou dva montážní kanály o délce 8 metrů, hloubce a šířce 1,2 metru. 
Druhá budova má opět dílenský prostor o rozloze 432 m2 (24 m x 18 m) s vjezdem skrz otevíravé dveře o rozměrech 3 m šíře a 4,2 m výšky. Zázemí tvoří administrativní prostory se vstupní halou, skladové prostory se sociálním zařízením na patro. V prostorech dílny jsou tři montážní kanály o stejných rozměrech, jako v sousední hale.
Celý komplex je pak napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění zabezpečují plynové teplomety a plynový kotel, ohřev vody elektrickými bojlery.
Areál je celkově oplocen, přístupný dvěma samostatnými vjezdy. Celková manipulační plocha nabízí 9.701 m2. 
Obě části haly jsou pronajaty nájemníkům na základě smluv na dobu neurčitou s šestiměsíční výpovědní lhůtou. Důvodem prodeje není jejich úpadek, ale prodej ze strany navrhovatele dražby z důvodu likvidace společnosti.

Kategorie: komerční prostory
Kontaktní formulář